KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12297384
nr 1229 7384
Reenstierne, signerad. Blomsterstilleben. Olja på duk, 26x24
Utrop:
600 kr
Såld:
200 kr
måndag 21 januari 2019
kl 20:10:26
150 kr